۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر | Thursday 6 October 2022

   

:: درب های اتوماتیک
جدول رنگ ها ::
پروژه ها ::
:: دربـاره مــا
تماس با مــا ::
:: صفحه اصلی 

   
 
 نظر شما درباره سایت بازرگانی طلوع چیست؟
 
 آرشیو نظرخواهی   نتیجه نظرخواهی
1395/09/22 : تاریخ مطلب ورق های کامپوزیت ضد حریق FR

 

 

ورق های کامپوزیت طلوع باند A2 که در تولید آن ها از هسته های ضد حریق استفاده شده است کاربردهای متنوعی برای انواع نمای ساختمان دارند. بر اساس آزمایش های انجام شده ورق های آلومینیوم کامپوزیت آلومکس A2 از ایمن ترین ورق های موجود در بازار ایران به شمار می روند.
در هسته ی ورق کامپوزیت ضد حریق  A2 از هیدروکسید آلومینیوم و هیدروکسید منگنز با خلوصی بین 88 تا 90 درصد استفاده شده است. ورق های کامپوزیت آلومکس A2 مورد تایید نهادهای نظارتی داخلی از جمله سازمان مسکن و شهرسازی، آتش نشانی، موسسه استاندارد ایران و همچنین منطبق با استانداردهای معتبر جهانی از جمله ASTM و EN13501-1 می باشند. کیفیت بالای رنگ، تنوع طرح ها و استحکام ورق کامپوزیت آلومکس A2 این امکان را به طراحان و پیمانکاران نمای ساختمان می‎دهد تا بتوانند از ورق های آلومکسA2 به صورت گسترده برای سازه های مختلف استفاده نمایند.
طبق استاندارد EN13501-1 ورق های کامپوزیت ضدحریق طلوع باند غیر قابل اشتعال(A2 non-combustible)، دارای کمترین میزان دودهای سمی(S1) و بدون ذرات حامل آتش(D0) خواهند بود.

کاربردها:

پوشش نمای خارجی  پوشش نمای داخلی ، تعویض نماهای قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی.....

 

   

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:46- 1401/7/14
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
         صفـحه اصلی| محصـولات | درباره ما | تـماس با ما

       © کلیه حقوق وب سایت برای برای شرکت بازرگانی  طلوع - مشهد محفوظ است